خبرنامه مهندسی دریا

از بن‌بست مجادلات خارج شویم از بن‌بست مجادلات خارج شویم دکتر حمید زراعتگر که در هیات مدیره سابق انجمن مهندسی دریایی ایران به عنوان بازرس حضور داشت، با اعلام اینکه متاسفانه برخی از اعضای هیات مدیره سابق به واگذاری انجمن علاقه‎ای ندارند، گفت: این دوستان پس از برگزاری انتخابات از همان ابتدا به دنبال یافتن دلایلی برای اعلام برگزاری غیرقانونی انتخابات انجمن مهندسی دریایی ایران بودند به همین دلیل به استدلالات خاصی متوسل شدند و آن استدلالات را به کمیسیون انجمن‎های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کردند. جمعه هجدهم مرداد ۹۸ رشته‎های آموزشی دریایی هنوز نوپا هستند رشته‎های آموزشی دریایی هنوز نوپا هستند دکتر مهدی‌سعید کیاست، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی دریای دانشگاه امیرکبیر در حالی به دانشگاه‎های کشور در ورود به تکنولوژی و فناوری‎های روز دریایی نمره 60 از 100 می‎دهد که معتقد است رشته‎های دریایی دانشگاهی اعم از مهندسی دریا با وجود عمر 20 ساله هنوز نوپا و نوظهور هستند سه شنبه بیست و پنجم تیر ۹۸ محرمانه نداریم؛ شفاف‌سازی می‌کنیم (2) محرمانه نداریم؛ شفاف‌سازی می‌کنیم (2) بیش از دو ســال است که انجمن مهندسی دریایی ایران شاهد دو متولی و یا بهتر بگوییم دو هیات مدیره است. هیات مدیره سابق که علیرغم حکم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر قانونی بودن انتخابات و اعلام اسامی هیات مدیره فعلی، نه تنها انجمن بلکه اسناد و مدارک انجمن را هم به هیات مدیره جدید تحویل نداده است و به هیات مدیره‌ای که به انتخاب جامعه دریایی حاضر در مجمع باید سکان هدایت این کشتی را به دست می‌گرفت.
مهندس حسین ابراهیم زاد فاضل، رئیس هیات مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران که پس از دکتر محمدسعید سیف (رئیس سابق هیأت مدیره انجمن) رشته امور انجمن را به دست گرفته است، در گفت‌وگویی در این خصوص توضیح می‌دهد.
یکشنبه دوم تیر ۹۸
خبرنامه مهندسی دریا: شماره 130 خبرنامه مهندسی دریا: شماره 130 یکصدوسی‌ اُمین شماره نشریه خبری "مهندسی دریا" همزمان با بیستمین همایش صنایع دریایی منتشر شد. شنبه یکم دی ۹۷
شرکت سازنده