menusearch
iame.ir

فراخوان بیست و یکمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی

۱۳۹۸/۷/۲۷ شنبه
(0)
(0)
فراخوان بیست و یکمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی
فراخوان بیست و یکمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی

صنایع دریایی به‌عنوان بخشی مهم از فعالیت‌های اقتصادی کشور، طی سال‌های اخیر در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و در عین حال فراز و نشیب های مختلفی را نیز تجربه کرده است. برگزاری منظم و سالانه همایش های صنایع دریایی فرصتی مناسب برای معرفی دستاوردها و بررسی چالش‌های این حوزه مهم از صنعت کشور است.

در این راستا بیست و یکمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی توسط انجمن مهندسی دریایی ایران و با همکاری ارگان‌های دریایی کشور در 11 تا 13 دی ماه 1398 در جزیره قشم برگزار خواهد شد. لذا از عموم پژوهشگران، دانشگاهیان، متخصصان، سیاست گذاران، مدیران و دیگر صاحبنظران علاقمند به توسعه صنایع و امور دریایی کشور دعوت می شود با حضور فعال خود از طریق ارائه مقاله، شرکت در کارگاه آموزشی، حضور در همایش و نمایشگاه بین‌المللی و برنامه های جانبی در تحقق اهداف آن همکاری نمایند.

گفتنی است بیست‌ویکمین همایش صنایع دریایی در محورهای طراحی، ساخت شناور و تجهیزات دریایی، فراساحل، سواحل و بنادر، استانداردها و HSE، مهندسی مواد پیشرفته و فناوری‏‌های نوین دریایی، لجستیک و حمل و نقل دریایی، شیلات، اقیانوس‌‏شناسی و زیست‌فناوری دریا، مدیریت، حقوق، بیمه و اقتصاد دریا و همچنین سرمایه‏‏‌های انسانی، اجتماعی و گردشگری دریایی که هر یک از محورها دارای زیرمحورهایی نیز هستند، برگزار خواهد شد.

همچنین امسال دو محور شرکت‌های نوپا (start up) و کسب و کارهای نوین دریایی، و  توسعه فناوری های مورد نیاز صنایع دریایی در بخش محورهای توسعه بازار به همایش اضافه شده‌اند.

لازم به ذکر است راه‌های ارتباطی با دبیرخانه همایش به صورت زیر است:

آدرس: تهران، خیابان حافظ، رو‌به‌روی خیابان سمیه، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی دریا

تلفن: 66708833-021

فکس: 43858278-021

تارنمای همایش:www.iranmic.ir

تارنمای نمایشگاه:www.irimex.ir  

 

 

در این دوره مسئولیت بخش اجرائی این رویداد به عهده شرکت پارسان، آقای محمد ثروتی، است، در صورت تمایل به اخذ غرفه و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به پایگاه اینترنتی همایش به نشانی  www.iranmic.irو نمایشگاه به نشانی www.irimex.ir مراجعه نموده یا شماره تلفن های 66503019-021و 66517510-021 تماس حاصل فرمائید.

 

instagramtelegramwhatsup
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
مسعود مومنی
سه شنبه هفتم آبان ۹۸
پاسخ
(0)
()
مسعود مومنی
سالهاست همايشها برگزار مي شوند و صحبتهاي قشنگ زده ميشه و در باغ سبزي نشان ميدند ولي بعد همه چي جمع مي شه تا سال بعد. اندک فعاليت موجود هم که ديگر به ناچار و ضرورت انجام مي شه. هر مسئولي که دعوت مي شه همين حرفها رو بنحوي تکرار مي کنه و از مزاياي صنايع دريايي و لزوم سرمايه گذاري در اين صنايع و مناطق ساحلي شاهنامه مي گه. ولي در عمل اين کارها را به مسئولين ديگه حواله مي کنه. اي کاش اگه کاري نمي توانستند انجام بدن حداقل حرفش را نمي زند اصلي دعوت همايش را رد مي کردند يا صراحتا از عدم امکان سرمايه گذاري تا اطلاع ثانويه مي گفتند. چند نسل از صنايع دريايي با اين وعده ها پير شدند.