تحویل گیری وبسایت های انجمن مهندسی دریایی ایران

۱۳۹۷/۱۰/۱ شنبه
(1)
(0)
تحویل گیری وبسایت های انجمن مهندسی دریایی ایران
تحویل گیری وبسایت های انجمن مهندسی دریایی ایران

 

تارنماهای انجمن مهندسی دریایی ایران به هیات مدیره قانونی (جدید) این انجمن تحویل شد.

دکترمحمد امین فیض چکاب، دبیر انجمن مهندسی دریایی ایران، با تأکید بر اینکه این انجمن با اقدامات حقوقی در تلاش است سرمایه های مادی و معنوی این انجمن را احیا نماید تصریح کرد: به اطلاع جامعۀ دریایی ایران می رسانیم پیرو اقدامات و پیگیری های حقوقی انجمن مهندسی دریایی ایران، تارنماهای miciran.ir، iraname.ir و marinenews.ir به متولیان قانونی این انجمن تحویل شده است.
وی گفت DNS سایتهای مذکور توسط هیات مدیره قانونی تغییر یافته ولی ممکن است مشاهده این تغییرات توسط برخی از کاربران بسته به اینکه از کدام سرور سرویس دریافت می نمایند تا 24 ساعت تاخیر داشته باشد.

فیضی افزود : با توجّه به لزوم اصلاح و بروزرسانی محتوای تارنماهای مذکور، همچنان تا اطلاع ثانوی، اطلاع‏ رسانی رسمی این انجمن از طریق iame.ir و اطلاع رسانی رسمی همایش و نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی از طریق iranmic.ir صورت می پذیرد.

وی گفت وزارت علوم، رئیس هیات مدیره سابق انجمن را از فعالیت موازی با نام انجمن منع نموده است و هیات مدیره قانونی انجمن درحال انجام پیگیری ها و اقدامات قانونی لازم، جهت بازپس گیری سایر اموال مادی و معنوی انجمن می باشد ولیکن متاسفانه کمافی السابق هیات مدیره پیشین از تحویل اقامتگاه و حسابهای انجمن که حاوی وجوه متعلق به اعضا می باشند، استنکاف می ورزد. بی شک عدم تودیع وجوه مربوط به انجمن از سوی هیات مدیره قبلی مصداق بارز دخل و تصرف در بیت المال محسوب شده و به یاری خداوند در این موارد نیز اقدامات شایسته انجام خواهد پذیرفت.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
شرکت سازنده