menusearch
iame.ir

افتتاح پنجمین نمایشگاه دریایی با حضور معاون آخوندی

۱۳۹۶/۱۲/۵ شنبه
(0)
(0)
افتتاح پنجمین نمایشگاه دریایی با حضور معاون آخوندی
افتتاح پنجمین نمایشگاه دریایی با حضور معاون آخوندی

به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین نمایشگاه صنایع و ارگان های دریایی دقایقی پیش با حضور محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی، فریدون همتی استاندار هرمزگان و دیگر مقامات استان نیز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه که با حضور بیش از ۶۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار شده، دستگاه ها و نهادهای فعال در حوزه دریایی و بندری به معرفی توانمندی های خود می پردازند. همچنین در این نمایشگاه که تا دوشنبه به کار خود ادامه خواهد داد ۷ شرکت خارجی از چهار کشور و ۵۳ شرکت داخلی از بخش های دولتی و خصوصی نیز حضور یافته اند.

علی اکبر مرزبان دبیر برگزاری پنجمین نمایشگاه ارگان های دریایی در جمع خبرنگاران هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه دریایی و بنادر و همچنین نمایش توانمندی های خدمات بندری عنوان کرد و گفت: از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه ارگان های دریایی انعقاد قراردادهای سرمایه گذاری در حوزه خدمات بندری و دریانوردی میان شرکت های داخلی و خارجی، معرفی فرصت های تولید داخلی ناوگان دریایی، نمایش توانمندی های شرکت های پورت اپراتوری، معرفی فعالیت های شرکت های انرژی و نفتی فراساحل، توانمندی های حمل و نقل دریایی بار و مسافر، ارائه خدمات کانتینری، پایانه داری بنادر و لجستیک و ... برنامه ریزی شده است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم برگزاری چنین نمایشگاه هایی منجر به اشاعه فرهنگ دریایی میان شهروندان و نیز توسعه نظام شهر-بندر در شهرهای ساحلی و بندری شود.
ادامه در سایت مرجع 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر